|

Skaityk mano parengtą e-žurnalą apie Marakešą! Net 140 psl.

Pastaruosius keletą mėnesių paskyriau savo naujam produktui, kelionių žurnalo numeriui vien apie Marakešą. Beveik 140 psl. storio numeryje rasite daugybę informacijos, kuri padės jums išsamiai pažinti šį egzotišką imperatoriškąjį miestą.

(žurnalas atnaujintas 2023 metais)

Gyvenu Marakeše jau trejus metus, todėl drąsiai galiu teigti, kad pažįstu šį miestą puikiai. Labai dažnai keliautojai susidaro įvaizdį, kad Marakešas – tai vien senamiestis (Medina). Labai dažnai turistai net nežino, kad už Medinos ribų egzistuoja moderni Marakešo dalis, ne mažiau įdomi ir verta dėmesio.

Numeryje apie Marakešą išsamiai apžvelgsiu tiek Mediną, tiek naująją miesto dalį. Papasakosiu truputį istorijos detalių, legendų. Sudariau sąrašą įdomiausių ir verčiausių dėmesio monumentų, muziejų, galerijų. Taip pat jūsų lauks mano mėgstamų kavinių, restoranų ir barų sąrašas. Stengiausi į žurnalą neįtraukti labai populiarių, turistinių vietų; o jei ir įtraukiau, tai tik išskirtines.

Žurnalo numerį rengiau labai atsakingai ir net pati sužinojau daug naujų dalykų, atradau naujų vietų. Pagaliau pati atpainiojau klaidžius Medinos gatvės turgų labirintus ir juos tvarkingai jums surikiavau į vieną vietą.

Sužinosite, kur geriausiai pirkti kilimus, o kur – garsiąją, žemėje esančioje skylėje ilgai troškinamą mėsą. Ilgai užtruko atrinkti verčiausias pagal jūsų biudžetą apsistoti riadas, ne mažiau vertingi bus ir patarimai, į ką atkreipti dėmesį renkantis nakvynės vietą. Marakešo parkai! Jie nerealūs, pilni egzotinių augalų ir yra tikra atgaiva karštomis vasaros dienomis.

Norite sužinoti, kokiuose baruose lankosi vietiniai? Į savo sąrašą įtraukiau tiek vietos jaunimo lankomas vietas, tiek vien visiškai vietines, kur turistų retai ir bepamatysi. Sužinosite ir svarbiausius Maroko bei Marakešo istorijos faktus, kurie padės jums geriau suvokti šalies ir miestų raidą.

Kaip gauti šį e-žurnalą? Tiesiog užsisakykite mano naujienlaiškį, ir šis leidinys pas jus pateks kaip dovana! Naujienlaiškio užsakyma – puslapio apačioje.

Blondinės Maroke numeris apie Marakešą yra unikalus leidinys. Informacija pateikiama iš mano, čia gyvenančios,  perspektyvos. Nesivadovauju jokiais kelionių leidiniais ar TripAdvisor puslapiu. Todėl Marakešą pažinsite lyg būtumėte vietinis. Prisipažinsiu, į 140 puslapių leidinį viskas netilpo. Norėjau sudėti dar labai daug informacijos ir įdomių vietų, tačiau nusprendžiau tiek daug nesiplėsti ir geriau koncentruotis į kitus žurnalo numerius. Pastarieji taip pat bus suskirstyti atskiromis temomis. Vienas – bendrai apie Maroką ir jo kultūrą. Kitas – vien apie geriausius maršrutus ir kelionių idėjas.

Ištraukos iš mano kelionių žurnalo apie Marakešą:


Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *