• legzira morocco beach

  Agadiras – dienos kelionė į Legzirą paplūdimį ir Tiznit

  60,00 

  Legziros paplūdimys – vienas gražiausių visame Maroke. Nuo Agadiro ši vieta nutolusi apie 150 km vilioja ne tik savo grožiu ir įspūdingomis natūraliai susiformavusiomis akmeninėmis arkomis (viena jų prieš keletą metų sugriuvo), bet ir apylinkėmis. 

 • taroudant

  Agadiras – dienos turas į Taroudant ir Tiout, žygis ant asilų

  40,00 

  Norintiems pailsėti nuo Agadiro, siūlau dienos kelionę į Taroudant miestą, dar kitaip vadinamą mažuoju Marakešu.

 • paradise valley morocco river palm treesparadise valley morocco agadir

  Agadiras – kelionė į Rojaus slėnį (Paradise Valley)

  30,00 

  Paradise Valley (Rojaus slėnis) nuo Agadiro nutolęs apie 30 km ir nėra labai žinomas daugeliui keliautojų. Rojaus slėnį sunku apibūdinti, nes tai ne konkreti vieta, o visa kelionė per patį be galo gražų slėnį.

 • Agadiras: pasivažinėjimas bagiais ir keturračiais

  40,00 

  Pasivažinėjimas  bagiu arba keturračiu – puiki pramoga Agadire ekstremalesnes pramogas mėgstantiems keliautojams. Dėmesio, taip pat organizuojami pasivažinėjimai keturračiais ir Taghazout, kreipkitės atskirai dėl info or kainų.

 • Dienos turas iš Agadiro į Essaouirą

  40,00 

  Prie Atlanto vandenyno įsikūrusi Essaouira – magiška vieta, be kurios kelionė į Maroką neįmanoma.  Sunku net paaiškinti, kuo šis miestas jau daugybę metų traukia autentikos, ramybės ir meno pasiilgusius keliautojus. Sakoma, kad tai dėl Essaouiroje gyvenančių dvasių, kurios kiekvieną savaip privers įsimylėti šį miestą. Dėmesio, į šį turą gali pasiimti ne tik iš Agadiro, bet ir iš Taghazout.

 • Dienos turas iš Agadiro į Marakešą

  40,00 

  Marakešas – miestas, kuriame gyvenimas verda ištisą parą. Marakeše rasi visa, ko geidžia širdis: ir europietiškų barų, restoranų, prekybos centrų, ir egzotiškų pilvo šokių ar tradicinių amatų. Tad jei norite pajusti tikrąją Maroko dvasią, privalote bent vieną dieną aplankyti Marakešą ir įsilieti į chaotišką šio miesto gyvenimą. Į šį turą pasiima ir iš viešbučio Taghazout.

 • Dienos turas iš Agadiro į mažąją dykumą (žvejų kaimeliai, pietūs pas berberus)

  40,00 

  POPULIARIAUSAS TURAS!

  Vadinti šį turą vien “kelione į mažąją dykumą”  – ne visai tikslu. Mažoji dykuma ir kopos nėra kelionės ašis. Didžiausią įspūdį jums paliks pakeliui aplankomi vietiniai kaimai, paplūdimiai, užtvanka, pietūs pas vietinius berberus. Pati dykuma nėra įspūdinga, kopos nedidelės, bet ten galėsite pajodinėti kupranugariais ir pabendrauti su vietiniais. Visa kelionės programa žemiau aprašyme. Į šį turą pasiimama ir iš Agadiro viešubučio, ir iš Taghazout.

 • Krokodilų parkas Agadire (Crocoparc)

  30,00 

  Šalia Agadiro esantis Krokodilų parkas („Crocopark“) savo duris lankytojas atvėrė prieš keletą metų. Parke, žinoma, pagrindiniai eksponatai yra 300 krokodilų ir įvairi juos supanti augmenija. Šis turas galimas tiek iš Agadiro, tiek iš Taghazout (papildomai primokėti).