• Automobilio nuoma Marakeše ir kituose Maroko miestuose

  Ne vienas keliautojas Maroką nori pažinti savarankiškai, su nuomotu automobiliu. Automobilio nuoma Maroke – nesudėtingas procesas, tik pasirinkite gerus nuomotojus. Taip pat, automobilio nuoma Maroke užsiima daugybė agentūrų, tad labai sunku išsirinkti geriausią. Todėl siūlau nuomoti automobilį Marakeše per mano patikimą, laiko patikrintą automobilių nuomos partnerį Marakeše. Nuomojami automobiliai gali būti pristatomi į bet kokį Maroko miestą (už papildomą mokestį).

 • sahara desert camels sand dunes morocco berbers

  Marakešas – Sacharos dykuma, 3 dienų turas (su grupe)

  120,00 

  Grupinę trijų dienų kelionę į Sacharos dykumą rekomenduoju visiems, kurie nori geriau ištyrinėti ir pažinti Aukštojo Atlaso kalnų kraštovaizdžius, kultūrą, vietinių gyvenimą bei patirti neišdildomus įspūdžius Sacharos dykumoje. Trijų dienų kelionės maršrutas sudėliotas taip, kad nepervargtumėte važiuodami patogiame autobusiuke su oro kondicionieriumi. Jūsų lauks daugybė sustojimų, ekskursijų ir pasakojimų. Šią kelionę su grupe organizuoja mano patikimas kelionių organizatorius Marakeše. 

 • Privatus 4 dienų turas į Sacharos dykumą (pagal Blondinę Maroke)

  Svajojate apie kelionę į Sacharos dykumą? Bet norite kažko išskirtinio, ne vien greito lėkimo, bet ir pasimėgavimo kelione ir mano rankomis atrinktais viešbučiais/nakvynės vietomis?  Pristatau mano kurtą privačią 4 dienų kelionę į Sacharos dykumą – nuostabi patirtis tiems, kurie nori paragauti autentiškos Maroko dvasios, susispažinti su vietos kultūra ir praleisti naktį po Sacharos dykumos dangumi. Ši kelionė programa ir nakvynės vietos – ne kartą pačios išbandytos, patirtos ir tikrai išskirtinės. Kelionę pagal mano sukurtą programą vykdo oficialus kelionių partneris Marakeše.