• Automobilio nuoma Marakeše ir kituose Maroko miestuose

  Ne vienas keliautojas Maroką nori pažinti savarankiškai, su nuomotu automobiliu. Automobilio nuoma Maroke – nesudėtingas procesas, tik pasirinkite gerus nuomotojus. Taip pat, automobilio nuoma Maroke užsiima daugybė agentūrų, tad labai sunku išsirinkti geriausią. Todėl siūlau nuomoti automobilį Marakeše per mano patikimą, laiko patikrintą automobilių nuomos partnerį Marakeše. Nuomojami automobiliai gali būti pristatomi į bet kokį Maroko miestą (už papildomą mokestį).

 • Kelionės į Maroką atmintinė

  Jei ruošiatės kelionei į Maroką, jums labai pravers ši išsami kelionės atmintinė, kurioje į vieną vietą sudėjau visą svarbiausią trumpą informaciją: svarbiausi terminai, informacija apie vizas, oro uostai, pervežimai, internetas, sim kortelės, valiuta, orai, sveikata ir vaistinės, arbatpinigiai, parduotuvės, alkoholis, apranga, marokietiškos šventės, maistas, kalba, ir bendravimo Maroke ypatumai.

 • sahara desert camels sand dunes morocco berbers

  Marakešas – Sacharos dykuma, 3 dienų turas (su grupe)

  Grupinę trijų dienų kelionę į Sacharos dykumą rekomenduoju visiems, kurie nori geriau ištyrinėti ir pažinti Aukštojo Atlaso kalnų kraštovaizdžius, kultūrą, vietinių gyvenimą bei patirti neišdildomus įspūdžius Sacharos dykumoje. Trijų dienų kelionės maršrutas sudėliotas taip, kad nepervargtumėte važiuodami patogiame autobusiuke su oro kondicionieriumi. Jūsų lauks daugybė sustojimų, ekskursijų ir pasakojimų. Šią kelionę su grupe organizuoja mano patikimas kelionių organizatorius Marakeše. 

 • marokas, sacharos dykuma

  Privatus 4 dienų turas į Sacharos dykumą (pagal Blondinę Maroke)

  Svajojate apie kelionę į Sacharos dykumą, norite kažko išskirtinio, nakvoti boutique viešbučiuose, kurie mano pačios n kartų išbandyti, ir kurių nerasite “Booking.com”? 

  Pristatau mano kurtą privačią 4 dienų/3 naktų kelionę į Sacharos dykumą. Ši kelionė bus nuostabi patirtis tiems, kurie nori paragauti autentiškos Maroko dvasios, susipažinti su vietos kultūra ir praleisti naktį po Sacharos dykumos dangumi. Kelionę pagal mano sukurtą programą vykdo oficiali transporto kompanija Marakeše.

  Šis turas nėra vien apie Sacharos dykumą. Tai turas gamtos mylėtojams, tiems, kurie nori perskrosti Aukštojo Atlaso kalnus, pamatyti senovinius miestus, įspūdingus kanjonus, susipažinti su Pietų Maroko dykumos klajūnų gyvenimu. Jei užsisakysite šį turą, jums nereikės niekuo rūpintis – tik sutartu laiku laukti vairuotojo Marakeše, nepamiršti kremo nuo saulės, ir geros nuotaikos.