Dienos turas iš Agadiro į mažąją dykumą (žvejų kaimeliai, pietūs pas berberus)

POPULIARIAUSAS TURAS!

Vadinti šį turą vien “kelione į mažąją dykumą”  – ne visai tikslu. Mažoji dykuma ir kopos nėra kelionės ašis. Didžiausią įspūdį jums paliks pakeliui aplankomi vietiniai kaimai, paplūdimiai, užtvanka, pietūs pas vietinius berberus. Pati dykuma nėra įspūdinga, kopos nedidelės, bet ten galėsite pajodinėti kupranugariais ir pabendrauti su vietiniais. Visa kelionės programa žemiau aprašyme. Į šį turą pasiimama ir iš Agadiro viešubučio, ir iš Taghazout.

Description

Pajudėję iš Agadiro (arba Taghazout) pradžioje sustosite vietiniame žvejų kaimelyje, kuris įsikūręs prie laukinio Sidi R’Bar paplūdimio. Pamatysite ten esančias žvejų olas ir pasivaikščiosite laukiniu paplūdimiu. Tuomet jūsų lauks kelionė per palei Atlanto vandenyną esančias smėlio kopas, toliau – trumpas sustojimas prie Massa upės, kertančios Nacionalinį paukščių parką, kur, jei pasiseks, pamatysite migruojančius paukščius. Kelionė ves link sidabro sostine vadinamo Tiznit miesto, ten galėsite pasivaikščioti po senamiestį (Mediną) ir galbūt nusipirkti originalių Berberų sidabro gaminių.

Po Tiznit, pasuksite link Atlaso kalnų, kur jūsų lauks dviejų patiekalų (tadžino ir kuskuso) pietūs vietinių berberų namuose. Žinoma, po to seks ir mėtų arbata, ir desertas – vietoje auginti vaisiai. Po pietų lauks laisvas laikas mažosiose Sacharos kopose, norintys, galės pajodinėti kupranugariais (papildomai 5 eur/50 dh žmogui).

Dienos kelionė dar nesibaigia! Prieš grįždami į viešbutį Agadire (arba Taghazout), aplankysite ir Youssef Ben Tachfine rezervate esančią vandens užtvanką, nuo kurios atsiveria nuostabūs vaizdai.

Kaina jei vykstama iš Agadiro – 40 eurų suaugusiam ir 25 eurai vaikui (iki 12 metų).
Kaina jei vykstama iš Taghazout – 60 eurų suaugusiam ir 30 eurai vaikui (iki 12 metų).

Laikas: turai į mažąją dykumą išvyksta kasdien, 8.30 val ryto, grįžtama apie 17 val.

Įskaičiuota:

  • transportas;
  • nemokamas wi-fi transporte
  • pasiėmimas/parvežimas į jūsų viešbutį;
  • pietūs (informuokite, jei esate vegetarai vairuotoją)
  • berberų arbata
  • vietos vaisiai

Neįskaičiuota:

  • papildomi gėrimai
  • jodinėjimas kupranugariais – 5 eur (50 dh)/žmogui.

UŽSAKYTI

Norėdami užsakyti šį turą, kreipkitės tiesiogiai į turo organizatorių – Admire Morocco. 
Nepamirškite paminėti, kad nuo manęs (from Blondie in Morocco). Su jais bendradarbiauju jau daugiau nei 7 metus, šimtai lietuvių kartu su jais praleido nuostabias atostogas Agadyre. Aš pati turai iš Agadiro neorganizuoju, nes esu privati kelionių planuotoja.

Norėdami užsakyti turą, rašysite tiesiogiai Rachidui iš Admire Morocco (puikiai kalba angliškai) el. paštu: admiremoroccompany@gmail.com arba Rachidui per Whatsapp nr.: +212666978918, paminėsite mano vardą, ir viskas!

Arba galite užpildyti užsakymo formą tiesiogiai Admire Morocco turo Agadiras-mažoji dykuma puslapyje, taip pat ten pasitikrinkite, ar kaina nepasikeitė (ne visada spėju atnaujinti).