Dienos turas iš Agadiro į Essaouirą

Prie Atlanto vandenyno įsikūrusi Essaouira – magiška vieta, be kurios kelionė į Maroką neįmanoma.  Sunku net paaiškinti, kuo šis miestas jau daugybę metų traukia autentikos, ramybės ir meno pasiilgusius keliautojus. Sakoma, kad tai dėl Essaouiroje gyvenančių dvasių, kurios kiekvieną savaip privers įsimylėti šį miestą. Dėmesio, į šį turą gali pasiimti ne tik iš Agadiro, bet ir iš Taghazout.

Essaouira yra mažas miestas (plačiau apie jį rašiau čia), jį apžiūrėti užtenka ir vienos dienos turo, todėl rekomenduoju užsisakyti ekskursiją iš Agadiro (pasiima ir iš Taghazout). Labai patogu – pasiims ir parveš į viešbutį, lauks kelionė kondicionuojamu autobusiuku. Pakeliui į Essaouirą kavos pertraukai sustosite vietiniame Berberų kaime. Pačioje Essaouiroje su gidu aplankysite Medinos turgų, kasbą, gyvybinę sieną, Scalą, amatų dirbtuves. Turėsite keletą valandų laisvo laiko, galėsite nueiti į garsųjį Essaouiros uostą, įamžina gražiausiose pasaulio fotografijose. Savo straipsnyje Essaouira – lankytinos vietos ir pramogos šiame pajūrio mieste aprašiau visas vertas aplankyti vietas. Gal pravers ir jums?

INFORMACIJA UŽSAKYMUI

Laikas – iš Agadiro (arba Taghazout) į Essaouirą turai organizuojami kiekvieną pirmadienį, trečiadienį, penktadienį. Kelionės pradžia – 7.30 val. ryto, pabaiga – apie 19 val.

Kaina – 40 eurų suaugusiam ir 30 eur vaikui (iki 12 metų);

Į kainą įskaičiuota:

  • pasiėmimas/nuvežimas į jūsų viešbutį,
  • patogus transportas į Essaouirą,
  • sustojimai,
  • gidas Essaouiroje

Neįskaičiuota:

  • pietūs
  • gėrimai

UŽSAKYTI

Norėdami užsakyti šį turą, kreipkitės tiesiogiai į turo organizatorių – Admire Morocco. 
Nepamirškite paminėti, kad nuo manęs (from Blondie in Morocco). Su jais bendradarbiauju jau daugiau nei 7 metus, šimtai lietuvių kartu su jais praleido nuostabias atostogas Agadyre. Aš pati turai iš Agadiro neorganizuoju, nes esu privati kelionių planuotoja.

Norėdami užsakyti turą, rašysite tiesiogiai Rachidui iš Admire Morocco (puikiai kalba angliškai) el. paštu: admiremoroccompany@gmail.com arba Rachidui per Whatsapp nr.: +212666978918, paminėsite mano vardą, ir viskas!

Arba galite užpildyti užsakymo formą tiesiogiai Admire Morocco turo Agadiras-Essaouira puslapyje, taip pat ten pasitikrinkite, ar kaina nepasikeitė (ne visada spėju atnaujinti).