Dienos turas iš Agadiro į Marakešą

Marakešas – miestas, kuriame gyvenimas verda ištisą parą. Marakeše rasi visa, ko geidžia širdis: ir europietiškų barų, restoranų, prekybos centrų, ir egzotiškų pilvo šokių ar tradicinių amatų. Tad jei norite pajusti tikrąją Maroko dvasią, privalote bent vieną dieną aplankyti Marakešą ir įsilieti į chaotišką šio miesto gyvenimą. Į šį turą pasiima ir iš viešbučio Taghazout.

Jei esate apsistoję Agadire arba Taghazout ir nenorite patys keliauti vietiniu autobusu ir likti nakvynės Marakeše, dienos turas į šį miestą jums puiki išeitis. Iš Agadiro į Marakešą išvyksite anksti ryte ir 21 val.  jau grįšite atgal į savo viešbutį Agadire.  Marakeše aplankysite senamiesčio (Medinos) turgų (Souks) labirintus, nepamirštant garsiosios Jemaa El Fnaa aikštės. Plačiau apie Marakešo istoriją aprašiau savo straipsnyje Marokas: Marakešas ir jo trumpa istorija.

Programa:

Kelionės dieną,  jus iš viešbučio Agadire (arba Taghazout) pasiims 7.25 val. ryto. Nors kelionė magistrale Agadiras-Marakešas truks tris valandas, jos metu pasigrožėsite nerealia Aukštojo Atlaso kalnų panorama! Atvykę į Marakešą, susitiksite su vietos gidu, kuris per maždaug tris valandas trunkantį turą aprodys įdomiausias Marakešo vietas, turgų. Žinoma, aplankysite garsiąją Jemaa El Fnaa aikštę ir šalia stovinčią Koutoubia mečetę.

Po turo po Marakešą, turėsite porą valandų laisvo laiko savarankiškai patyrinėti miesto Mediną, jos turgus (Souks), nusipirkti lauktuvių.  Sutartu laiku ir vietoje grįšite pas savo vairuotoją ir keliausite atgal į Marakešą. Jei norite savarankiškai pamatyti Marakešą (nenori eiti su gidu ir grupe), informuokite vairuotoją, kad gido jums nereikės.  Rekomenduoju apsilankyti centre esančią tradicinių amatų prekyvietę „Ensemble Artisanal”, kurioje visos kainos fiksuotos, o pelnas eina tiesiai į vietinių gamintojų rankas. Mano mėgstamiausių restoranų Marakešo senamiestyje sąrašas čia.

INFORMACIJA UŽSAKYMUI

Dienos ekskursijos Agadiras-Marakešas vyksta kiekvieną pirmadienį, antradienį, ketvirtadienį, šeštadienį.

Iš viešbučio Agadire jus pasiims apie 7.25 val. ryto, atgal grįžtama 21 val. vakaro. Jei važiuojama iš Taghazout, pasiimama apie 7.15 val ryte ir grįžtama apie 22 val.

Pasiimant iš Agadiro viešbučio – kaina 40 eur suaugusiam ir 30 eur vaikui (iki 12 metų). 
Pasiimant iš Taghazout viešbučio – kaina 60 eur suaugusiam ir 37 eur vaikui  (iki 12 metų). 

Į kainą įskaičiuota:

  • pasiėmimas/parvežimas į viešbutį Agadire/Taghazout
  • patogus autobusiukas su oro kondicionieriumi,
  • vietinis angliškai kalbantis gidas Marakeše (apie 3 val).

Į kainą neįskaičiuota:  įėjimo mokestis į monumentus (apie 7 eur), pietūs, gėrimai.

UŽSAKYTI

Norėdami užsakyti šį turą, kreipkitės tiesiogiai į turo organizatorių – Admire Morocco. 
Nepamirškite paminėti, kad nuo manęs (from Blondie in Morocco). Su jais bendradarbiauju jau daugiau nei 7 metus, šimtai lietuvių kartu su jais praleido nuostabias atostogas Agadyre. Aš pati turai iš Agadiro neorganizuoju, nes esu privati kelionių planuotoja.

Norėdami užsakyti turą, rašysite tiesiogiai Rachidui iš Admire Morocco (puikiai kalba angliškai) el. paštu: admiremoroccompany@gmail.com arba Rachidui per Whatsapp nr.: +212666978918, paminėsite mano vardą, ir viskas!

Arba galite užpildyti užsakymo formą tiesiogiai Admire Morocco turo Agadiras-Marakešas puslapyje, taip pat ten pasitikrinkite, ar kaina nepasikeitė (ne visada spėju atnaujinti).