Agadiras: pasivažinėjimas bagiais ir keturračiais

Pasivažinėjimas  bagiu arba keturračiu – puiki pramoga Agadire ekstremalesnes pramogas mėgstantiems keliautojams. Dėmesio, taip pat organizuojami pasivažinėjimai keturračiais ir Taghazout, kreipkitės atskirai dėl info or kainų.

Bagių ir keturračių pasivažinėjimai Agadire organizuojami prie miesto esančiame berberų kaime. Ten, gidas jus trumpai supažindins su  vairavimo technikomis, praktine informacija, įduos akinius ir šalmus – jūs jau pasiruošę kelionei! Su bagiu ar keturračiu perskrosite berberų kaimą ir fermų žemes, smėlėtas kopas, pakeliui pamatysite Arganų ir figų medžius.

Po pasivažinėjimo laukia berberų pusryčiai – mėtų arbata su vietoje gaminta duona, Argano aliejumi ir Amlou (specialiu riešutų sviestu). Po pertraukos, grįšite į pradinį punktą, iš kurio jus pasiims ir į viešbutį nuveš vairuotojas.

Pramogos trukmė – 3 val. su nuvežimu ir parvežimu į jūsų viešbutį. Ant pačio bagio/keturračio važinėsite 90 min.

Laikas: organizuojama kiekvieną dieną.

  •  Pick up at 08:30 – return around 11:30
    or pick up at 14:00 – return around 17:00
    or pick up at 16:00 – return around 19:00

Pasivažinėjimo bagiu kaina – 60 eurai asmeniui, ir papildomas 30 eurų, jei antras žmogus.
Pasivažinėjimo keturračiu kaina – 40 eurų asmeniui ir papildomas 20 eurų, jei antras žmogus (nuo 2 m amžiaus).

Įskaičiuota:

  • nuvežimas/parvežimas į viešbutį,
  • arbata,
  • užkandžiai,
  • 90 min pasivažinėjimas pasirinkta transporto priemone

Neįskaičiuota – papildomi gėrimai

! Dėmesio, jaunesni nei 13 metų vaikai negali vieni važiuoti su keturračiu ar bagiu, jį privalo lydėti suaugęs asmuo.

UŽSAKYTI

Norėdami užsakyti šį turą, kreipkitės tiesiogiai į turo organizatorių – Admire Morocco. 
Nepamirškite paminėti, kad nuo manęs (from Blondie in Morocco). Su jais bendradarbiauju jau daugiau nei 7 metus, šimtai lietuvių kartu su jais praleido nuostabias atostogas Agadyre. Aš pati turai iš Agadiro neorganizuoju, nes esu privati kelionių planuotoja.

Norėdami užsakyti turą, rašysite tiesiogiai Rachidui iš Admire Morocco (puikiai kalba angliškai) el. paštu: admiremoroccompany@gmail.com arba Rachidui per Whatsapp nr.: +212666978918, paminėsite mano vardą, ir viskas!

Arba galite užpildyti užsakymo formą tiesiogiai Admire Morocco turo Agadiras-pasivažinėjimas keturračiais puslapyje, taip pat ten pasitikrinkite, ar kaina nepasikeitė (ne visada spėju atnaujinti).