Agadiras – kelionė į Rojaus slėnį (Paradise Valley)

30,00 

Paradise Valley (Rojaus slėnis) nuo Agadiro nutolęs apie 30 km ir nėra labai žinomas daugeliui keliautojų. Rojaus slėnį sunku apibūdinti, nes tai ne konkreti vieta, o visa kelionė per patį be galo gražų slėnį.

Description

Intensyvumas – lengvas ėjimas, apie 30 min, iki kol pasieksite pagrindinę Rojaus vietą. Tinkama ir šeimoms su mažais vaikais (tik be vežimėlių, su nešykle). Dėmesio, šio turo nelabai rekomenduoju vyresniems keliautojams, kurie  turi judėjimo problemų, nes pradžioje slėnio reikės nusileisti nedideliu šlaitu ir kai kur per upelį reikia pereiti sudėtais akmenimis.

Atvykę į Rojaus slėnį, pasivaikščiosite tarp tūkstančių palmių, alyvmedžių, kurios nuves iki pat Tamraght upės. Ten įsikūrę baseinai – populiariausios slėnio vietos, kuriose keliautojai užtrunka šokinėdami nuo olų ir mėgaudamiesi saulės voniomis. Mano mėgstamiausia pramoga Rojaus slėnyje – nemokamas žuvyčių spa.   Šių mažų žuvyčių pilna Rojaus slėnyje, užtenka tiesiog ramiai atsisėsti, sukišti pėdas į vandenį ir laukti. Arba, kaip mes, užsisakykite apelsinų sulčių vietos kavinukinėje, įsikūrusioje tiesiog vandenyje, ir paprašykite gabalėlio duonos, taip priviliodami dar daugiau spa gyventojų.

Plačiau apie Rojaus slėnis patirtį aprašiau savo straipsnyje

Nepamirškite pasiimti maudymosi kostiumėlių ir patogių batų (lengvos basutės ir flip flops nelabai patogūs šiai kelionei).

Pusės dienos turo į Rojaus slėnį kaina – suaugusiam 30 eurų ir 15 eur vaikui (iki 12 metų);

Laikas: organizuojama kasdieną. Kelionės pradžia 8.30 val ryte. Grįžtate atgal į viešbutį apie 13.30 val. Turas vyksta su nedidele grupe kitų keliautojų.

Įskaičiuota – transportas, pasiėmimas/grįžimas į viešbutį, vairuotojas/gidas.

Neįskaičiuota – pietūs (galėsite papietauti Rojaus slėnyje esančiose vietinėse kavinukėse).

Privatus turas – jei esate su grupele draugų, visai apsimoka užsisakyti privatų turą į Rojaus slėnį. Galėsite jame praleisti kiek tik norite laiko! Dėl kainų rašykite asmeniškai rasa@blondieinmorocco.com.

Mano kelionės į Rojaus slėnį įspūdžiai:

Užsakyti

Norėdami užsakyti, rašykite rasa@blondieinmorocco.com    Whatsapp/Viber numeris: +212 695 274 252

Facebook.com/blondieinmorocco

 Arba užpildykite šią turo užklausimo formą:

[contact-form-7 id=”2449″ title=”Paradise valley užsakymas”]