susipažinkime

Labas, esu Rasa!

ESU KELIAUTOJA, ŽURNALISTĖ, 2015 METAIS DĖL MEILĖS MAROKUI ATSIKRAUSČIUSI GYVENTI Į MAROKO KARALIŠKĄJĮ MIESTĄ MARAKEŠĄ IR PADEDANTI ŠIOS ŠALIES MAGIJĄ ATRASTI IR JUMS.

Mano tikslas – padėti savarankiškiems keliautojams atrasti Maroko magiją jiems suteikiant kelionių konsultacijas arba kuriant individualius kelionių maršrutus.

Instagram Instagram Instagram
rasa // Founder

Esu kelionių planavimo platformos „Blondie in Morocco“ įkūrėja, kelionių konsultantė, ir Maroko atradimų ekspertė. Siūlau keliautojams kartu leistis į  įspūdingą kelionę po džinų, arabiškų pasakų, berberiškų tradicijų, gausybės kvapų, spalvų ir garsų kelionę po Maroką. 

Vilniaus dailės akademijoje baigiau dailės istorijos studijas, ne vienerius metus dirbau žurnaliste, redaktore, iki šiol per atstumą dirbu ir su šiuolaikinio meno renginių komunikacija Lietuvoje. Taip pat 5 metus praleidau Amsterdame.

Gyvenimas Europoje, kad ir koks įdomus ir modernus, manęs niekada labai netraukė. Trūko iššūkių, chaoso ir spontaniškumo; kaip rašytojai, man visuomet reikėjo naujų idėjų ir patirčių.  Taip atradau Maroką, kurį įsimylėjau po pirmųjų savo kelionių ir 2015 metais išsikrausčiau gyventi į Marakešą.

Kuom jums galiu padėti?

Let’s have 1:1 video call

Travel consultations

In need of help planning your Morocco trip but don’t require my full travel planning services? Then, book this 45-minute 1:1 consultation call.

your itinerary from a to z

Custom made itineraries

Have me take care of your custom travel plan to make your vacation in Morocco effortless.

hammock
relocating to morocco?

Consultations for expats

Are you considering moving to Morocco? Have many questions about how to start your life here? Then let’s chat, and I will share my 7 years of experience in Morocco with you.

TURITE KLAUSIMŲ?

PASIKALBAME