susipažinkime

Labas, esu Rasa!

ESU KELIAUTOJA, ŽURNALISTĖ, 2015 METAIS DĖL MEILĖS MAROKUI ATSIKRAUSČIUSI GYVENTI Į MAROKO KARALIŠKĄJĮ MIESTĄ MARAKEŠĄ IR PADEDANTI ŠIOS ŠALIES MAGIJĄ ATRASTI IR JUMS.

Mano tikslas – padėti savarankiškiems keliautojams atrasti Maroko magiją jiems suteikiant kelionių konsultacijas arba kuriant individualius kelionių maršrutus.

Instagram Instagram Instagram
rasa

Esu kelionių planavimo platformos „Blondie in Morocco“ įkūrėja, kelionių konsultantė, ir Maroko atradimų ekspertė. Siūlau keliautojams kartu leistis į  įspūdingą kelionę po džinų, arabiškų pasakų, berberiškų tradicijų, gausybės kvapų, spalvų ir garsų kelionę po Maroką. 

Vilniaus dailės akademijoje baigiau dailės istorijos studijas, ne vienerius metus dirbau žurnaliste, redaktore, iki šiol per atstumą dirbu ir su šiuolaikinio meno renginių komunikacija Lietuvoje. Taip pat 5 metus praleidau Amsterdame.

Gyvenimas Europoje, kad ir koks įdomus ir modernus, manęs niekada labai netraukė. Trūko iššūkių, chaoso ir spontaniškumo; kaip rašytojai, man visuomet reikėjo naujų idėjų ir patirčių.  Taip atradau Maroką, kurį įsimylėjau po pirmųjų savo kelionių ir 2015 metais išsikrausčiau gyventi į Marakešą.

Kuom jums galiu padėti?

PRIVAČIOS VIDEO

Kelionių konsultacijos

Jei norite kelionę susiplanuoti patys, bet su mano pagalba ir patarimais, tuomet jums puikiai tiks mano privačios 20 ar 50 minučių video konsultacijos.

kelionės organizavimas nuo a iki z

Kelionių plano sudarymas

Jei neturite laiko planuoti savo kelionės į Maroką, patikėkite visą planavimo ir organizavimo procesą man. Nereikės niekuo rūpintis, tik ilsėtis ir mėgautis Maroku.

hammock
į maroką su grupe?

Retreatų planavimas

Turite savo yogos/ sveikatingumo/ coaching ar kitokią studiją ir norite suorganizuoti retreatą Maroke? O gal savo gimtadienio šventę? Padėsiu jums suorganizuoti viską!

TURITE KLAUSIMŲ?

PASIKALBAME

Nemėgstate užklausų? Email: rasa@blondieinmorocco.com