• legzira morocco beach

  Agadiras – dienos kelionė į Legzirą paplūdimį ir Tiznit

  Legziros paplūdimys – vienas gražiausių visame Maroke. Nuo Agadiro ši vieta nutolusi apie 150 km vilioja ne tik savo grožiu ir įspūdingomis natūraliai susiformavusiomis akmeninėmis arkomis (viena jų prieš keletą metų sugriuvo), bet ir apylinkėmis. 

 • taroudant

  Agadiras – dienos turas į Taroudant ir Tiout, žygis ant asilų

  Norintiems pailsėti nuo Agadiro, siūlau dienos kelionę į Taroudant miestą, dar kitaip vadinamą mažuoju Marakešu.

 • paradise valley morocco river palm treesparadise valley morocco agadir

  Agadiras – kelionė į Rojaus slėnį (Paradise Valley)

  Paradise Valley (Rojaus slėnis) nuo Agadiro nutolęs apie 30 km ir nėra labai žinomas daugeliui keliautojų. Rojaus slėnį sunku apibūdinti, nes tai ne konkreti vieta, o visa kelionė per patį be galo gražų slėnį.

 • Agadiras: pasivažinėjimas bagiais ir keturračiais

  Pasivažinėjimas  bagiu arba keturračiu – puiki pramoga Agadire ekstremalesnes pramogas mėgstantiems keliautojams. Dėmesio, taip pat organizuojami pasivažinėjimai keturračiais ir Taghazout, kreipkitės atskirai dėl info or kainų.

 • Automobilio nuoma Marakeše ir kituose Maroko miestuose

  Ne vienas keliautojas Maroką nori pažinti savarankiškai, su nuomotu automobiliu. Automobilio nuoma Maroke – nesudėtingas procesas, tik pasirinkite gerus nuomotojus. Taip pat, automobilio nuoma Maroke užsiima daugybė agentūrų, tad labai sunku išsirinkti geriausią. Todėl siūlau nuomoti automobilį Marakeše per mano patikimą, laiko patikrintą automobilių nuomos partnerį Marakeše. Nuomojami automobiliai gali būti pristatomi į bet kokį Maroko miestą (už papildomą mokestį).

 • Dienos turas iš Agadiro į Essaouirą

  Prie Atlanto vandenyno įsikūrusi Essaouira – magiška vieta, be kurios kelionė į Maroką neįmanoma.  Sunku net paaiškinti, kuo šis miestas jau daugybę metų traukia autentikos, ramybės ir meno pasiilgusius keliautojus. Sakoma, kad tai dėl Essaouiroje gyvenančių dvasių, kurios kiekvieną savaip privers įsimylėti šį miestą. Dėmesio, į šį turą gali pasiimti ne tik iš Agadiro, bet ir iš Taghazout.

 • Dienos turas iš Agadiro į Marakešą

  Marakešas – miestas, kuriame gyvenimas verda ištisą parą. Marakeše rasi visa, ko geidžia širdis: ir europietiškų barų, restoranų, prekybos centrų, ir egzotiškų pilvo šokių ar tradicinių amatų. Tad jei norite pajusti tikrąją Maroko dvasią, privalote bent vieną dieną aplankyti Marakešą ir įsilieti į chaotišką šio miesto gyvenimą. Į šį turą pasiima ir iš viešbučio Taghazout.

 • Dienos turas iš Agadiro į mažąją dykumą (žvejų kaimeliai, pietūs pas berberus)

  POPULIARIAUSAS TURAS!

  Vadinti šį turą vien “kelione į mažąją dykumą”  – ne visai tikslu. Mažoji dykuma ir kopos nėra kelionės ašis. Didžiausią įspūdį jums paliks pakeliui aplankomi vietiniai kaimai, paplūdimiai, užtvanka, pietūs pas vietinius berberus. Pati dykuma nėra įspūdinga, kopos nedidelės, bet ten galėsite pajodinėti kupranugariais ir pabendrauti su vietiniais. Visa kelionės programa žemiau aprašyme. Į šį turą pasiimama ir iš Agadiro viešubučio, ir iš Taghazout.

 • Kelionės į Maroką atmintinė

  Jei ruošiatės kelionei į Maroką, jums labai pravers ši išsami kelionės atmintinė, kurioje į vieną vietą sudėjau visą svarbiausią trumpą informaciją: svarbiausi terminai, informacija apie vizas, oro uostai, pervežimai, internetas, sim kortelės, valiuta, orai, sveikata ir vaistinės, arbatpinigiai, parduotuvės, alkoholis, apranga, marokietiškos šventės, maistas, kalba, ir bendravimo Maroke ypatumai.

 • Krokodilų parkas Agadire (Crocoparc)

  Šalia Agadiro esantis Krokodilų parkas („Crocopark“) savo duris lankytojas atvėrė prieš keletą metų. Parke, žinoma, pagrindiniai eksponatai yra 300 krokodilų ir įvairi juos supanti augmenija. Šis turas galimas tiek iš Agadiro, tiek iš Taghazout (papildomai primokėti). 

 • sahara desert camels sand dunes morocco berbers

  Marakešas – Sacharos dykuma, 3 dienų turas (su grupe)

  Grupinę trijų dienų kelionę į Sacharos dykumą rekomenduoju visiems, kurie nori geriau ištyrinėti ir pažinti Aukštojo Atlaso kalnų kraštovaizdžius, kultūrą, vietinių gyvenimą bei patirti neišdildomus įspūdžius Sacharos dykumoje. Trijų dienų kelionės maršrutas sudėliotas taip, kad nepervargtumėte važiuodami patogiame autobusiuke su oro kondicionieriumi. Jūsų lauks daugybė sustojimų, ekskursijų ir pasakojimų. Šią kelionę su grupe organizuoja mano patikimas kelionių organizatorius Marakeše. 

 • marokas, sacharos dykuma

  Privatus 4 dienų turas į Sacharos dykumą (pagal Blondinę Maroke)

  Svajojate apie kelionę į Sacharos dykumą, norite kažko išskirtinio, nakvoti boutique viešbučiuose, kurie mano pačios n kartų išbandyti, ir kurių nerasite “Booking.com”? 

  Pristatau mano kurtą privačią 4 dienų/3 naktų kelionę į Sacharos dykumą. Ši kelionė bus nuostabi patirtis tiems, kurie nori paragauti autentiškos Maroko dvasios, susipažinti su vietos kultūra ir praleisti naktį po Sacharos dykumos dangumi. Kelionę pagal mano sukurtą programą vykdo oficiali transporto kompanija Marakeše.

  Šis turas nėra vien apie Sacharos dykumą. Tai turas gamtos mylėtojams, tiems, kurie nori perskrosti Aukštojo Atlaso kalnus, pamatyti senovinius miestus, įspūdingus kanjonus, susipažinti su Pietų Maroko dykumos klajūnų gyvenimu. Jei užsisakysite šį turą, jums nereikės niekuo rūpintis – tik sutartu laiku laukti vairuotojo Marakeše, nepamiršti kremo nuo saulės, ir geros nuotaikos.