Automobilio nuoma Marakeše ir kituose Maroko miestuose

Ne vienas keliautojas Maroką nori pažinti savarankiškai, su nuomotu automobiliu. Automobilio nuoma Maroke – nesudėtingas procesas, tik pasirinkite gerus nuomotojus. Taip pat, automobilio nuoma Maroke užsiima daugybė agentūrų, tad labai sunku išsirinkti geriausią. Todėl siūlau nuomoti automobilį Marakeše per mano patikimą, laiko patikrintą automobilių nuomos partnerį Marakeše. Nuomojami automobiliai gali būti pristatomi į bet kokį Maroko miestą (už papildomą mokestį).

Description

Sulaukiu daug klausimų dėl automobilių nuomos Maroke draudimo – iškart sakau, čia vadinamasis pilnas/Kasko draudimas gal galioja teoriškai, tačiau ne praktiškai. Nuomotam automobiliui Maroke suteikiamas paprastas draudimas, apmokantis žalą (priklausomai nuo kontrakte numatyto stogo) tik tada, jei avarija įvyko ne dėl jūsų kaltės. Tad jei bevažiuojant sprogo padanga – turėsite autoservise ją patys pasikeisti ir apmokėti.

Padangos Maroke dėl karščių susidėvi daug greičiau, todėl prieš nuomodamiesi automobilį Maroke, būtinai jas apžiūrėkite, įsitikinkite, kad automobilis turi visus reikiamus padangos keitimo įrankius, liemenę.

Labai džiaugiuosi atradusi patikimą automobilių nuomos partnerį Maroke, Marakeše. Todėl jei ieškote, kur išsinuomoti automobilį Marakeše ar kituose miestuose, rašykite man. Nuomodamiesi per patikimą, mano rekomenduojamą partnerį, išvengsite problemų, jums bus duodamos geresnės sąlygos ir pasitikima, vien dėl to, kad jie pasitikimi manimi ir mano keliautojais iš Lietuvos.

Ši nuomos agentūra turi įvairiausių automobilių, apačioje matomi – tik keletas iš jų turimų transporto priemonių nuomai pavyzdžių. Automobiliai už papildomą kainą gali būti atvežami į bet kokį Maroko miestą.

 

Jei norite išsinuomoti automobilį, parašykite man rasa@blondieinmorocco.com arba Whatsapp žinutę +212695274252 ir tiesiogiai perduosiu nuomotojo Badr kontaktus (puikiai kalba angliškai). 

automobilio nuoma maroke