desert morocco freelancer sahara laptop

1,2 proc. parama Blondinei Maroke

Kam šiemet skirsite savo pajamų mokesčio procentą? Jei mėgstate keliones, esate buvęs ar planuojate vykti į Maroką, ar tiesiog svajojate ir mėgstate skaityti apie egzotiškas kultūras, galite prisidėti prie „Blondinė Maroke“ tinklaraščio plėtros.

Sveiki, esu Rasa Barčaitė, Maroko imperatoriškajame mieste Marakeše nuo 2015 metų gyventanti žurnalistė ir menotyrininkė. Kelionių tinklaraštyje „Blondinė Maroke“ supažindinu keliautojus su egzotiškuoju Maroku, savo istorijomis ir patarimais padėjau ne vienam keliautojui atrasti šį kraštą. Blondinė Maroke tikslas yra ne tik parodyti Maroko magiją, bet ir supažindinti žmones su šalies kultūra ir gilinti toleranciją kitoms kultūroms ir religijoms.

marokas veliava agadiras svente
Kartu su Agadire gyvenančiais lietuviais švenčiame Lietuvos 100 metų gimtadienį (2018 metai).

Nuo 2015 metų esu savotiška Maroko kultūros ambasadorė Lietuvoje. Padėjau šimtams keliautojų įvairiais patarimais, atsakiau į nesuskaičiuoajmą kiekį klausimų; mano tinklaraštyje išpublikuota daugybė straipsnių apie Maroką, jo kultūrą, gyvenimą.

1,2 % parama

Paramos gavėjams, tarp jų ir meno kūrėjams, galima skirti iki 1,2 proc. sumokėto sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (toliau – GPM)  dalies, politinėms partijoms – iki 0,6 proc., profesinėms sąjungoms ar jų susivienijimams – iki 0,6 proc.

Jei patinka mano veikla, labai kviečiu skirti savo 1,2% tinlaraštininkei Rasa Barčaitei ir jos vykdomai kelionių planavimo ir informacijos apie Maroką pateikimo plačiąjai visuomenei veiklai.

Blondinės Maroke – Rasos Barčaitės paramos gavėjo statuso identifikacinis kodas –73001425
GPM paramą galite skirti iki 2024 m. gegužės 2 dienos

KAIP SKIRTI PARAMĄ:

  • VMI informuoja, jog nuo šių metų prašymus skirti dalį sumokėto GPM paramai galima teikti tik e. būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau EDS). 
  • Prašymą skirti dalį sumokėto GPM paramai galima pateikti iki š. m. gegužės 2 d. per EDS, pasirinkus Deklaravimas ir iš Dažniausiai pildomos formos skilties pasirinkti Prašymas skirti paramą formą.
  • Paspaudę ČIA rasite išsamią pdf instrukciją, kaip tai padaryti ( daryta praėjusiais metais, tad vietoj 2022 m. pasirinkite 2023 m).

Turitų klausimų? Rašykite rasa@blondieinmorocco.com

Ačiū/Skukran!

Similar Posts